Romania Community

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Romania Community » Test forum » Agile


Agile

Posts 1 to 2 of 2

1

Sziasztok! Elég extra kérdés, de hátha valaki ismeri a hazai terepet agilis projektmenedzsment kurzusok terén. Az anyacégnél ezerrel megy már az agilis fejlesztés, nálunk pedig kb az van, hogy senki sem ért a témához, mintha újra fel kellene találnunk a rezet. Tudom, hogy sok helyen van scrum master meg miegymás, de mivel ez egy biotechnológiai vállalat, a scrum annyira nem passzol a munkafolyamatokhoz, szóval arról már letettem. Érdemes egyáltalán itthon keresni ilyen kurzust? Vagy ez az egész agilis vallás még hiányzik az országból?

0

2

Agilis mágiával tényleg óriásit lehet szívni, ha nem IT területen vagy. Igazából egyáltalán nem ismeretlen itthon, sőt, terjed szépen mindenhova, de minél távolabb vagy techipartól annál lassabban. Mivel viszont itt dolgozol, szerintem jobban megéri keresni hazai képzést, mert egy csomó minden amit mondjuk egy US kurzuson rádtolnak, az egyszerűen bevezethetetlen a szép magyar valóságban. Én nem végeztem személyesen ilyen képzést, kollégák szívtak vele eleget. Egy helyen jött szembe velem magyar hirdetés, ez a Laba volt, ahol elvben van agile coach kurzus, és amúgy nem hangzott rosszul, legalábbis a menetrend alapján ahogy átfutottam. A cégről már korábban is hallottam, elég népszerűek, szóval érdeklődni lehet megéri náluk, ha mást nem. Itt találod az oldalukat: https://l-a-b-a.hu/lecture

0


You are here » Romania Community » Test forum » Agile